Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради - великий багатопрофільний лікувальний заклад, вищої акредитаційної категорії, який надає висококваліфіковану стаціонарну та консультативну медичну допомогу мешканцям Олександрівського та Вознесенівського районів.

В структурі КНП «Міська лікарня №6» ЗМР: поліклінічне відділення для надання вторинного рівня медичної допомоги, поліклінічне відділення Олександрівського району, стаціонар, який включає гастроентерологічне відділення, кардіологічне відділення, пульмонологічне відділення, в т.ч. алергологічні ліжка, неврологічне відділення № 1 (з ліжками для ранньої діагностики цереброваскулярних захворювань), неврологічне відділення для хворих з порушенням кровообігу №2, відділення інтенсивної терапії загального профілю, неврологічне відділення №3 (нейрореабілітації), терапевтичне відділення.

Неврологічне відділення для хворих з порушенням кровообігу №2 та неврологічне відділення №3 (нейрореабілітації) надають медичну допомогу мешканцям всього міста Запоріжжя.

Лікарня має сучасне медичне обладнання.

Керівництво

Директор

Віцина Ірина Геннадіївна

 

робочі дні 8:00-16:00

Адреса закладу

69035, м. Запоріжжя
вул. Сталеварів, 34

тел (061) 233 35 81, 050 374 49 31
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: www.clinic6.zp.ua